مرکز تخصص فروش لوازم بهداشتی ساختمان سینک ، هود ، گاز ، فر، شیرآلات در ایران

پرفروش ترین و بهترین فر برقی اخوان راهنمای خرید بهترین مدل های 1401

9 بازدید

هنگام خرید فر برقی این سوال پیش می آید که کدام مدل پرفروش ترین و بهترین فر برقی اخوان است؟  برای همه افراد کیفیت فر توکار بسیار مهم است و نقش اصلی را در خرید ایفا می کند. در این مقاله به شما بهترین فر برقی توکار اخوان را معرفی و بررسی خواهیم کرد. بنابراین همراه ما شوید تا بهترین انتخاب را در خرید فر برقی داشته باشید.

فر توکار اخوان

فرهای برقی به دو دسته طبقه بندی می شوند:

 • فرهای برقی با فن کانوکشن داخلی یکنواخت کردن حرارت
 • فرهای برقی بدون فن کانوکشن داخلی برای یکنواخت کردن حرارت

از میان تمامی فرهای برقی اخوان، تنها یک فر برقی ساده موجود است و فن داخلی کانوکشن، حسگر پخت و یخ‌زدایی را ندارد. این فر توکار، فر برقی اخوان کد  F19 است که دارای جوجه گردان، ۳ المنت و یک تایمر لمسی همراه با برنامه ریزی مختصر است. این فر توکار، که فر برقی ساده است، ارزان ترین و بهترین فر اخوان است.

 

ویژگی های پرفروش ترین فر توکار اخوان

فر توکار برقی اخوان نسبت به سایر مدلهای فر توکار همچون گازی و برقی گازی امکانات بسیار بیشتری دارد. در فر برقی اخوان عمل پخت غذا توسط المنتهای برقی که در بالا و در پایین فر تعبیه شده است، صورت می گیرد. اکثر خریداران تصور می کنند که مصرف برق در فر برقی بسیار زیاد است و اصلا مقرون به صرفه نیست در صورتی که فر توکار برقی اخوان دارای میزان کمترین مصرف انرژی با گرید A است.

پرفروش ترین فر توکار برقی اخوان

فر توکار برقی اخوان از 20 ماه گارانتی و ضمانت پس از فروش است. راه اندازی و نصب این محصولات توسط نصاب شرکت اخوان نیز صورت می گیرد. با خرید از محصولات اخوان آشپزخانه خود را به محیطی زیبا و شیک تبدیل کنید.

مزایای فر توکار برقی اخوان

فر توکار برقی اخوان دارای تکنولوژی های بسیار زیادی است که به سرعت در حال افزایش است. بسیاری از آپشن های فر توکار برقی اخوان در فرهای غیر برقی اصلا وجود ندارد. به طور مثال:

 • قابلیت اتصال APP و کنترل کارکرد فر از طریق WiFi
 • برنامه پخت نیمه اتومات و اتوماتیک
 • ریل تلسکوپی
 • فن کانوکشن (یکنواخت کننده حرارت )
 • سنسور Meat Probe

این مدل دستگاه ها از 3 الی 4 المنت به همراه گریل پشتیبانی می کنند که با توجه به تعداد جداره های درب می تواند مقدار و میزان مصرف برق محصول کم یا زیاد شود. به علت استفاده از المنتهای گرامایش القایی یا جداری در فر توکار برقی اخوان میزان مصرف انرژی به نسبت توسترهای برقی قدیمی پایین تر است.

بهترین فر های برقی اخوان

پیشنهاد ما برای افرادی که به دنبال بهترین فر برقی اخوان هستند، فری با خصوصیات زیر است:

 • مجهز به فن یکنواخت کننده حرارت یا کانوکشن
 • مجهز به حسگر پخت
 • مجهز به برنامه یخ زدایی
 • مجهز به تایمر تاچ اسکرین و قابلیت برنامه ریزی
 • مجهز به ریل تلسکوپی
 • ۴ المنت حرارتی
 • برنامه های پخت (فرها دارای ۸ ، ۱۰ و یا ۱۲ برنامه هستند )

فر توکار برقی اخوان F25X

بهترین فر برقی اخوان F25X

 (( فر توکار برقی اخوان F25X ))

بهترین فر برقی اخوان مدل F25، بهترین مدل فر توکار اخوان است. این فر را با قیمتی مناسب می توانید از فروشگاه لوازم آشپزخانه اینترنتی هوم سازه خریداری کنید. کارکرد این فر برقی اخوان بدون استفاده از شبکه گاز رسانی شهری است و فقط با داشتن 4 المنت قدرتمند و یک المنت از بالا برای گریل، به عنوان یک فر توکار آشپزخانه بسیار با کیفیت همه نیازهای شما را در پخت غذا تامین خواهد کرد.

فر توکار F25دارای:

 • 5 طبقه شلف تلسکوپی
 • جوجه گردان
 • سینی و توری برای گریل کردن
 • گرید انرژیA

سطح داخلی فر توکار F25  با لعاب مخصوص و ویژگی Easy to clean  پوشانده می شود که پاک کردن آن را بسیار آسان تر می کند. همچنین دارای9 برنامه پخت است.

بهترین فر توکار برقی اخوان F19

بهترین فر برقی اخوان F19

(( فر توکار برقی اخوان F19 ))

فر توکار برقی اخوان کد F19 از جنس بدنه استیل و با نمای شیشه مشکی سکوریت با ظرفیت 60 لیتری تولید می شود. این فر توکار برقی دارای 3 المنت برقی و موتور جوجه گردان است. فر برقی اخوان مجهز به کنترل پنل لمسی مکانیکی، تایمر دیجیتال، 4 برنامه پخت، با قابلیت برنامه ریزی خودکار و همچنین لعاب داخلی Easy Clean است که قابلیت نظافت آسان را فراهم می کند.

فر توکار برقی اخوان F20X

بهترین فر برقی توکار اخوان مدل F20X

(( فر توکار برقی اخوان F20X ))

فر توکار برقی مدل F20X اخوان از فن داکتی یا کانوکشن به منظور گرمایش سه بعدی هوا و یکنواخت نمودن حرارت در فضای فر استفاده می کند. سنسور حسگر پخت موجود در این فر توکار اخوان این قابلیت را به شما می دهد تا غذا پخته تر شود. وجود شلف در فر توکار F20X اخوان سهولت قرارگیری سینی ها را محیا می کند.

فر توکار برقی اخوان F35X

بهترین فر برقی اخوان مدل F35X

 (( فر توکار برقی اخوان F35X ))

قوی ترین و بهترین فر اخوان فر توکار برقی اخوان مدل F35 است. این فر تمامی مشخصات گفته شده برای بهترین مدل فر اخوان را داراست. قابلیت دیگری که به این فر اضافه شده است، قابلیت باز شدن درب به صورت دستی و الکتریکی است. در فر توکار برقی مدل F35 درب به شکل افقی نیز باز می شود.

دو فر توکار برقی اخوان مدل F35 و  F36 از بیشترین برنامه پخت پشتیبانی می کنند. همچنین دارای ۴ المنت حرارتی، یخ‌زدایی، حسگر پخت، فن داخلی، جوجه گردان، تایمر تاچ اسکرین و ریل تلسکوپی هستند. در نتیجه این دو فر، بهترین فر توکار برقی اخوان هستند.

بهترین فر توکار برقی اخوان F30

بهترین فر برقی اخوان F30

 (( فر توکار برقی اخوان F30 ))

فر توکار اخوان مدلF30یک محصول پرفروش است. فر برقی اخوان مدلF30  بی نیاز به شبکه گاز رسانی شهری است و با داشتن 3 المنت قدرتمند، تمام نیازها را به عنوان بهترین فر برقی اخوان برآورده خواهد کرد.

پرفروش ترین و بهترین فر توکار برقی اخوان  F39

بهترین فر برقی اخوان F39

(( فر توکار برقی اخوان  F39 ))

فر توکار برقی اخوان دارای فن داکتی یا کانوکشن برای یکنواختی حرارت و گرمایش سه بعدی هوا در فضای فر است.سنسور حسگر پخت فر توکار برقی اخوان این قابلیت را می دهد که غذا را پخته تر آماده کنید. وجود شلف در فر توکار برقی مدل F39  اخوان سهولت قرارگیری سینی ها را در سایر طبقات محیا می کند.

 

سخن آخر 

در این مقاله پرفروش ترین و بهترین فر برقی اخوان را معرفی و بررسی کردیم. در صورتی که هنوز به خرید فر توکار برقی شک دارید می توانید قیمت بهترین فر توکار اخوان، تمامی محصولات فر توکار را از برندهای دیگر در سایت هوم سازه مشاهده کنید.

دسته بندی
اشتراک گذاری
phone
مشاوره تلفنی: ۶ الی ۲۰
whatsapp
۰ مشاوره واتساپ: ۶ الی ۲۰
سبد خرید
No products in the cart.
ورود به سایت