ارزانترین گاز صفحه ای شیشه ای و استیل زیبا و با کیفیت

امروزه اجاق گاز رومیزی صفحه ای در هر آشپزخانه مدرنی تبدیل به یک اصل مهم و اساسی شده است. اگر به دنبال خرید گاز صفحه ای با کیفیت هستند، ما در این مقاله 22 گاز صفحه ای ارزان را همراه با نکات مهم هنگام انتخاب ارزانترین گاز صفحه ای ارائه داده ایم.

اجاق گاز صفحه ای

اجاق گاز صفحه‌ ای از تنوع بسیار زیادی برخوردار است و در بسیاری از مدل ها طراحی و تولید می ‌شود. هر یک از این گازهای صفحه ای رده‌ مصرف انرژی مربوط به خودشان را دارند. این اجاق گاز‌ها به صورت کلی در دو نوع برقی و گازی هستند. اجاق گاز صفحه ای برقی در ایران چندان متداول نیست در حالی که در اکثر کشورهای اروپایی از مدل ‌های برقی استفاده می ‌شود.

نکات مهم هنگام خرید اجاق گاز صفحه

در ادامه نکات مهم در مورد انتخاب و تهیه بهترین اجاق گاز رومیزی صفحه ای را خواهیم گفت.

نوع اجاق

اجاق گازهای صفحه ای در دو نوع توکار و رومیزی موجود هستند. عمدتا از اجاق های توکار در مصارف خانگی که نیاز به استفاده از گاز در آنها زیاد است استفاده می کنند. اجاق گاز صفحه ای دارای قابلیت بهتر و تعداد شعله بیشتری در مقایسه با نوع رومیزی اجاق گاز هستند. ناگفته نماند که اجاق گازهای توکار در درون میزهای مخصوص و کابینت های آشپزخانه نصب می شوند و غیر قابل جا به جایی هستند. این در حالی است که اجاق گازهای رومیزی از وزن کمتری برخوردار هستند و می توان آنها را به سادگی جا به جا کرد. این نوع اجاق گازها قابلیت کار با برق شهری و یا گاز را دارند.

شکل آن

امروزه برای اجاق گاز صفحه ای مدلهای مختلفی از طرف برندهای معتبر داخلی در نظر گرفته می شود که انتخاب در میان آن ها کاملا وابسته به سلیقه و نظر مشتریان عزیز است. از جمله مدل های مختلف این نوع اجاق گازهای صفحه ای باید به مدل مربعی، مستطیلی، دایره ای و غیره اشاره کرد.

جنس محصول

از نکات مهم دیگری که در هنگام خرید یک گاز صفحه ای باید به آن توجه داشت، جنس محصول مورد نظر است. معمولا از جنس شیشه و از جنس استیل برای تولید این اجاق گازها استفاده می کنند. نوع استیل این اجاق ها از کیفیت و دوام بسیار بیشتری نسبت به نوع شیشه ای آن برخوردار است اما قطعا به لحاظ طراحی و زیبایی به اندازه اجاق های شیشه ای زیبا نیستند. ناگفته نماند که امروزه از مواد صنعتی دیگری در طراحی اجاق گازهای رومیزی و توکار استفاده می کنند.

تعداد شعله ها

اینکه اجاق گاز صفحه ای شما دارای چه تعداد شعله باشد، سوال مهمی است که باید قبل از اقدام به خرید این مدل وسایل آشپزی به آن توجه کنید. اگر برای دم کردن چای در اداره و یا دیگر اماکن شغلی قصد خرید اجاق گاز کوچک و رومیزی را دارید، پیشنهاد می کنیم از محصولاتی با تعداد شعله های کم و اگر قصد استفاده از آن را در خانه دارید، به فکر تهیه اجاق گازی باشید که از شعله ۴ یا ۵ تایی برخوردار است و فاصله شعله ها نیز به گونه ای در نظر گرفته شود تا بتوانید از تمامی شعله های اجاق، استفاده کنید.

محل قرارگیری

از محل قرارگیری باید به عنوان یک نکته بسیار مهم در راستای استفاده از این نوع اجاق گازها یاد می شود که البته در انتخاب و خرید آن می تواند نیز موثر باشد! به یاد داشته باشید که اجاق گاز صفحه ای شما اگر به صورت رومیزی باشد، قابلیت جا به جایی آسانی دارد و اگر هم به صورت توکار باشد، بعد از نصب دیگر به سادگی قابل جا به جایی نیست و به همین دلیل باید به خوبی محل قرارگیری آن را از مدتها قبل تعیین کنید و متناسب با اندازه اجاق اقدام به تهیه یک گاز صفحه ای کنید.

قیمت اجاق گاز صفحه ای

همچون وسایل دیگر مورد استفاده در آشپزخانه، عوامل دیگری بر قیمت اجاق گاز صفحه ای اثر می گذارد. اما از آنجایی که خرید این نوع وسایل گرمایشی باید با در نظر گیری فاکتورهای بسیار مهمتری نسبت به قیمت کلی آن صورت گیرد. پیشنهاد می کنیم که حتما از تمامی نکاتی که ذکر شد در خرید اجاق گاز مورد نظرتان استفاده به عمل آورید.

 

ارزانترین گاز صفحه ای اخوان

 

ارزانترین گاز صفحه ای اخوان شامل:

ارزانترین گاز صفحه ای اخوان شیشه ای کد Gi23NEW

ارزانترین گاز صفحه ای اخوان شیشه ای کد Gi23NEW

(( اجاق گاز رومیزی اخوان مدل Gi23 ))

اجاق گاز رومیزی اخوان مدل Gi23 جزو ارزان ترین اجاق گاز صفحه ای توکار است که می تواند با موفقیت رضایت خریداران را جلب کند.

مشخصات

اجاق گاز رومیزی Gi23 اخوان دارای دو شعله است. طول اجاق گاز Gi23 اخوان 50 سانتیمتر و عرض آن 35 سانتیمتر است.

 

گاز رومیزی اخوان استیل کد Gi26NEW

ارزانترین گاز صفحه ای اخوان استیل کد Gi26NEW

(( گاز رومیزی اخوان کد Gi26NEW ))

گاز رومیزی اخوان کد Gi26NEW دارای صفحه ای از استیل، دو شعله، فندک الکتریکی، قطعات ایرانی، ولوم باکالیت، ترموکوپل و وک است.

مشخصات

گاز صفحه ای اخوان کد Gi26 دارای دو شعله شامل 1 شعله کوچک و 1 شعله بزرگ است.

این اجاق گاز بدون شعله پلوپز است. بدنه Gi26 از جنس استیل as304 است و از خصوصیات مهم آن می توان به ضدخش و ضد زنگ بودن اشاره کرد.

 

ارزانترین گاز صفحه ای اخوان شیشه ای کد G23HE

ارزانترین گاز صفحه ای اخوان شیشه ای کد G23HE

(( گاز رومیزی اخوان مدل G23-HE ))

گاز رومیزی اخوان مدل G23-HE از سری G-HE است و یک گاز صفحه ای ارزان قیمت است.

مشخصات

گاز صفحه ای اخوان در اندازه ی 35 در 50 سانتی متر است که دارای دو شعله همراه با شعله پلوپز در کنار آن قرار می گیرد. این گاز صفحه ای از جنس شیشه سکوریت کاملا مقاوم در برابر حرارت و ضربه و به رنگ مشکی است.

 

گاز صفحه ای ارزان قیمت اخوان شیشه ای کد Gi35-NEW

گاز صفحه ای ارزان قیمت اخوان شیشه ای کد Gi35-NEW

(( گاز صفحه ای اخوان شیشه ای کد Gi35-NEW ))

ارزانترین گاز صفحه ای پنج شعله متعلق به برند اخوان است که با کد Gi35-NEW شناخته می شود.

مشخصات

گاز صفحه ای اخوان کد Gi35-NEW، پنج شعله دارد که شامل یک شعله کوچک، دو شعله متوسط، یک شعله بزرگ و یک شعله پلوپز است. این گاز صفحه ای دارای صفحه شیشه ای، فندک الکتریکی، پنج شعله با قطعات ایرانی، ولوم باکالیت وک و ترموکوپل است.

 

ارزانترین گاز صفحه ای اخوان شیشه ای کد Gi97

ارزانترین گاز صفحه ای اخوان شیشه ای کد Gi97

(( گاز صفحه ای شیشه ای اخوان کد Gi97 ))

ارزانترین گاز رومیزی شیشه ای اخوان کد Gi97 است که به عنوان یکی از محبوب ترین محصولات برند اخوان نیز شناخته می شود.

مشخصات

گاز صفحه ای اخوان Gi97 دارای 3 شعله با قطعات ایرانی و نمای شیشه  است. در طراحی این محصول از 1 شعله پلوپز استفاده می شود.

 

ارزانترین گاز صفحه ای اخوان شیشه ای کد Z8

ارزانترین گاز صفحه ای اخوان شیشه ای کد Z8

(( گاز رومیزی اخوان کد Z8 ))

گاز رومیزی اخوان کد Z8 از سری مدلهای ارزان قیمت جم است.

مشخصات

گاز صفحه ای Z8 در اندازه ی 52 در 62 سانتی متر است که دارای چهار شعله فاقد شعله پلوپز است. این گاز صفحه ای از شیشه سکوریت مقاوم در برابر حرارت و ضربه به رنگ مشکی ساخته شده است. قطعات اصلی این اجاق علاوه بر ترموکوپل، فندک و شعله پخش کن ایرانی دارد.

 

اجاق گاز صفحه ای ارزان اخوان شیشه مشکی کد Gi4NEW

اجاق گاز صفحه ای ارزان اخوان شیشه مشکی کد Gi4NEW

(( اجاق گاز رومیزی اخوان Gi4NEW ))

اجاق گاز رومیزی اخوان Gi4NEW از خانواده اجاق گازهای گیتای شرکت اخوان است.

مشخصات

گاز صفحه ای ارزان Gi4NEW اخوان به صورت توکار نصب می شود. بدنه این اجاق با استفاده از شیشه مشکی بسیار زیبا طراحی می شود و برای استفاده در آشپزخانه های امروزی مدرن کاملا مناسب است.

 

گاز صفحه ای ارزان قیمت اخوان شیشه ای کد Gi6

گاز صفحه ای ارزان قیمت اخوان شیشه ای کد Gi6

(( گاز صفحه ای شیشه ای اخوان کد Gi6 ))

گاز صفحه ای ارزان اخوان کد Gi6 دارای:

 • صفحه شیشه ای
 • چهار شعله
 • قطعات ایرانی
 • ولوم باکالیت
 • وک
 • فندک الکتریکی
 • ترموکوپل

مشخصات

گاز صفحه ای کد Gi6 اخوان دارای چهار شعله شامل یک شعله کوچک ، دو شعله متوسط و یک شعله بزرگ است.

 

اجاق گاز صفحه ای ارزان اخوان استیل کد G135HE-S

اجاق گاز صفحه ای ارزان اخوان استیل کد G135HE-S

(( گاز صفحه ای اخوان کد G135HE-S ))

گاز صفحه ای اخوان کد G135HE-S با نمایی از استیل و قطعات ایتالیایی ساخته شده است. این محصول دارای 5 شعله است که یک شعله بزرگ در وسط گاز و چهار شعله متوسط بر روی آن تعبیه می شود.

مشخصات

اجزا و قطعات این محصول از جنس ایتالیایی اصل است. از ویژگی های این محصول می توان مصرف انرژی A و راندمان احتراق بالای آن را نام برد که باعث کاهش چشمگیر و قابل توجه هزینه های مصرف انرژی می شود. جنس استیل این محصول ضد زنگ و حرارت است. همچنین قابل شستشو و بسیار مقاوم در برابر حرارت و ضربه است.

 

گاز صفحه ای ارزان اخوان شیشه ای کد Z7

گاز صفحه ای ارزان اخوان شیشه ای کد Z7

(( گاز صفحه ای اخوان Z7 ))

گاز صفحه ای اخوان Z7 جزو پرفروش ترین و ارزانترین گاز صفحه ای در کشور است. در کنار تنوع بی نظیر محصول کیفیت بالای آن باعث می شود تا علاوه بر بازار ایران صادرات گسترده ای به سراسر خاورمیانه و اروپا همراه داشته باشد.

مشخصات

گاز صفحه ای ارزان Z7 اخوان دارای صفحه شیشه ای سکوریت، 5 شعله، قطعات ایتالیایی، ولوم باکالیت، فندک الکتریکی، ترموکوپل و وک است. این اجاق گاز جزو بهترین های سری Z اخوان است.

 

اجاق گاز صفحه ای ارزان قیمت اخوان شیشه ای کد Z4

گاز صفحه ای ارزان قیمت اخوان شیشه ای کد Z4

(( گاز رومیزی اخوان مدل Z4 ))

گاز رومیزی اخوان مدل Z4 از بهترین گازهای صفحه ای سری جم است.

مشخصات

گاز صفحه ای مدل Z4 اخوان  از تولیدات کارخانجات اخوان با نام تجاری Jam است.

 

ارزانترین گاز صفحه ای اخوان استیل کد Gi143

ارزانترین گاز صفحه ای اخوان استیل کد Gi143

(( گاز رومیزی اخوان مدل Gi-143 ))

گاز رومیزی اخوان مدل Gi-143 در میان ارزانترین گاز صفحه ای سری گیتا قرار دارد.

مشخصات

این گاز صفحه ای ارزان در اندازه ی 50 در 58 سانتی متر است و دارای چهار شعله همراه با شعله پلوپز در کنار آن است. استیل به کار رفته در این مدل گاز از نوع استیل ساده است. قطعات اصلی آن علاوه بر ترموکوپل، دارای فندک و شعله پخش کن ایرانی است.

 

قیمت ارزانترین گاز صفحه ای اخوان

قیمت درج شده روی هر گاز صفحه ای و هر محصول دیگری از محصولات هوم سازه کمترین قیمت فروشنده است، برای مشاهده دیگر پیشنهادات همچون گارانتی های مختلف و رنگ های مختلف بر روی هر کالا کلیک کنید تا مشخصات کامل کالا را مشاهده کنید.

 

ارزانترین گاز صفحه ای استیل البرز

اجاق گاز رومیزی استیل البرز در دو نوع با قطعات ایتالیایی و ایرانی  و در بیش از ۴۰ مدل و طرح در سایزهای مختلف تولید می شود. ویژگی های گاز صفحه ای استیل البرز در زیر شرح شده است:

 • اجاق گازهای برند استیل البرز در سه نوع استیل، سرامیک و شیشه تولید می شوند.
 • دارای ۲ شعله تا ۶ شعله هستند.
 • در بسته بندی های بسیار ایمن و مطمئن تولید می شوند.
 • دارای ضمانت نامه اصالت کالا و گواهینامه معتبر جهانی هستند.
 • ۱۸ ماه گارانتی
 • خدمات پس از فروش
 • از بهترین قطعات روز دنیا تشکیل می شوند.
 • نظافت آسان و راحتی دارند.

ارزانترین گاز صفحه ای استیل البرز شامل:

اجاق گاز صفحه ای ارزان قیمت استیل البرز استیل کد S4653

اجاق گاز صفحه ای ارزان قیمت استیل البرز استیل کد S4653

(( گاز صفحه ای استیل البرز مدل S4653 ))

گاز صفحه ای استیل البرز از پرفروش ترین گاز صفحه ای در ایران است.

مشخصات

گاز صفحه ای ارزان استیل البرز مدل S4653 با نمای ظاهری استیل و شیشه دارای طراحی فوق العاده زیبا است. شیشه به کار رفته بر روی صفحه از جنس سکوریت است و در مقابل حرارت و ضربه های نقطه ای بسیار مقاوم است.

 

اجاق گاز صفحه ای ارزان شیشه ای استیل البرز کد G5957

ارزانترین گاز صفحه ای

(( گاز صفحه ای شیشه ای استیل البرز کد G5957 ))

اجاق گاز رومیزی شیشه ای استیل البرز کد G5957 یکی از ارزانترین محصولات اجاق گاز برند استیل البرز است.

مشخصات

صفحه استیل به کار گرفته شده بر لبه این گاز صفحه ای ارزان از ورق Stainless Steel و از نوع SUS304L است. این نوع ورق که به صورت عمده از کشورهای ژاپن و فرانسه خریداری می شود از دیگر ورق های بازار براق تر و در برابر خط و خش مقاوم تر خواهد بود.

 

اجاق گاز صفحه ای ارزان استیل البرز استیل کد S5959

گاز صفحه ای ارزان استیل البرز استیل کد S5959

(( گاز صفحه ای استیل البرز کد S5959 ))

گاز صفحه ای استیل البرز کد S5959 از پرفروش ترین و ارزانترین گازهای صفحه ای در ایران می باشد.

مشخصات

گاز صفحه ای مدل S5959 استیل البرز با نمای استیل و قطعات اصلی ایرانی است. ابعاد این اجاق گاز صفحه ای 91 در 51 سانتی متر است. پلوپز این اجاق گاز در سمت راست اجاق قرار می گیرد و دارای پنل  برای جلوگیری از رسیدن حرارت به ولوم ها است.

 

ارزانترین اجاق گاز رومیزی استیل البرز استیل کد S5957

ارزانترین گاز صفحه ای استیل البرز استیل کد S5957

(( گاز صفحه ای استیل البرز کد S5957 ))

گاز رومیزی استیل استیل البرز کد S5957 بسیار مناسب و با کیفیت است.

مشخصات

گاز صفحه ای استیل البرز کد S5957 دارای نمای استیل و به ابعاد 86 در 52 سانتی متر است. قطعات اصلی این اجاق گاز صفحه ای ایرانی و با ضمانت دو ساله است. از ویژگی های این محصول می توان به فاصله مطلوب بین شعله ها اشاره کرد.

 

ارزانترین گاز صفحه ای استیل البرز استیل کد S5960

ارزانترین گاز صفحه ای استیل البرز استیل کد S5960

(( گاز صفحه ای استیل البرز S5960 ))

گاز صفحه ای استیل البرز S5960 از پرفروش ترین گازهای صفحه ای در ایران است.

مشخصات

گاز استیل البرز مدل S5960 دارای نمای استیل با قطعات ایرانی است. ابعاد این اجاق گاز صفحه ای 88 در 50 سانتی متر است. این اجاق گاز صفحه ای یکی از ارزان ترین و پرفروش ترین گازهای رومیزی استیل بازار است.

 

اجاق گاز صفحه ای ارزان شیشه ای استیل البرز کد G5959

گاز صفحه ای ارزان شیشه ای استیل البرز کد G5959

(( گاز صفحه ای استیل البرز G5959 ))

گاز صفحه ای استیل البرز G5959 پرفروش ترین و ارزانترین گاز صفحه ای در ایران است.

مشخصات

گاز رومیزی شیشه ای استیل البرز کد G5959 دارای پنج شعله که شامل یک شعله کوچک, یک شعله متوسط، یک شعله بزرگ و یک شعله پلوپز است.

شعله پخش کن HIGH EFFICIENCY از مهمترین مزایای گاز صفحه ای استیل البرز است که در بالا نگه داشتن راندمان حرارتی و بهره وری تاثیر بسزایی دارد.

 

اجاق گاز صفحه ای ارزان شیشه ای استیل البرز کد G5960

گاز صفحه ای ارزان شیشه ای استیل البرز کد G5960

(( گاز رومیزی استیل البرز G5960 ))

گاز رومیزی استیل البرز G5960 گاز صفحه ای ارزان قیمت در ایران است.

مشخصات

گاز استیل البرز مدل G5960 یکی از پرفروش ترین مدل های کارخانه استیل البرز است. در این مدل با قطعات ساخت ایران تولید می شود. ابعاد این گاز رومیزی 91 در 51 سانتی متری است.

 

اجاق گاز صفحه ای ارزان شیشه ای استیل البرز کد G5954S

گاز صفحه ای ارزان شیشه ای استیل البرز کد G5954S

(( گاز صفحه ای شیشه ای استیل البرز کد G5954S ))

گاز صفحه ای استیل البرز جزو ارزانترین گاز صفحه ای در ایران است. گارانتی اجاق گاز استیل البرز به مدت 18 ماه است و شامل هرگونه نقص و خرابی در سیستم عملکرد گاز می شود و همچنین از 10 سال خدمات پس از فروش پشتیبانی می کند.

مشخصات

گاز استیل البرز مدل G5960 یکی از پرفروش ترین طراحی های کارخانه استیل البرز است که در با قطعات با کیفیت ساخت ایران تولید می گردد. ابعاد این گاز رومیزی 91 در 51 سانتی متری است. از مهمترین ویژگی های آن ورق استیل زیر سر شعله ها است که زیبایی آن را چندین برابر می کند.

 

اجاق گاز صفحه ای ارزان شیشه ای استیل البرز G5907

گاز صفحه ای ارزان شیشه ای استیل البرز G5907

(( گاز صفحه ای استیل البرز G5907 ))

گاز رومیزی استیل البرز G5907 از پرفروش ترین گازهای رومیزی در بازار ایران است.

مشخصات

 • تعداد شعله: پنج
 • دارای شعله پلوپز
 • قطعات ایتالیایی اصل
 • نوع ولوم: باکالیت
 • سر شعله high efficiency

 

قیمت ارزانترین گاز صفحه ای  استیل البرز

قیمت گاز صفحه ای ارزان استیل البرز در فروشگاه هوم سازه کمترین قیمت بازار است. برای مشاهده سایر مشخصات همچون گارانتی و رنگ باید بر روی هر کالا کلیک کرد تا مشخصات کامل آن را مشاهده کنید.

 

ارزانترین گاز صفحه ای کن

5 مدل گاز صفحه ای ارزان قیمت کن شامل:

PARDYC-B

گاز رومیزی کن PARDYC-B دارای صفحه شیشه ای سکوریت مشکی مقاوم در برابر حرارت و ضربه است. این مدل گاز صفحه ای کارخانجات کن از پرفروش ترین محصولات این برند است که با ابعاد 89 در 52 سانتی متر تولید می شود.

 

Apple-B

مشخصات:

 •     ابعاد : 52 در 89 cm
 •     نمای ظاهری: شیشه مشکی ضد خش
 •     تعداد شعله: 5
 •     شعله پلوپز در وسط صفحه
 •     قطعات اصلی با ساخت کشور ایتالیا
 •     سایر مشخصات: قطعات ترموکوپل و فندک الکتریکی

 

Apple-W

اجاق گاز صفحه ای ارزان قیمت کن مدل Apple-W با نمای ظاهری شیشه سفید رنگ، دور تراش  و با طراحی شیک و همه پسند تولید می شود.

PARDYC-W

اجاق گاز رومیزی شیشه ای کن پاردیک سفید یک گاز 5 شعله بسیار زیبا و رومیزی کن است که تحت برند CAN و با استفاده از قطعات بسیار با کیفیت تولید می شود.

419M

گاز صفحه ای کن 419M دارای ابعاد 62 در 52 سانتی متر و نمای شیشه ای سکوریت مشکی استیل است. به این نکته توجه کنید که این مدل بدون شعله پلوپز است و با قطعات ساخت کشور ایتالیا تولید می شود.

 

قیمت ارزانترین گاز صفحه ای کن

قیمت درج شده برای گاز صفحه ای کن پایین ترین قیمت بازار است. برای مشاهده تمامی جزئیات و مشخصات آن مانند گارانتی و رنگ های مختلف باید بر روی هر محصول کلیک کنید تا علاوه بر مشخصات کامل دیگر پیشنهادات کالا را مشاهده کنید.

 

سخن اخر

امیدواریم این مطلب برای انتخاب ارزانترین گاز صفحه ای به شما کمک زیادی کند. خواندن این راهنمای خرید اجاق گاز صفحه ای پیش از خرید به شما بسیار توصیه می شود. اگر سوال و پیشنهادی دارید می توانید آن را در ادامه با ما در میان بگذارید.

 

 

تصویرعنوانکد محصولوضعیتقیمتعملیات
محصولی یافت نشد.