مرکز تخصص فروش لوازم بهداشتی ساختمان سینک ، هود ، گاز ، فر، شیرآلات در ایران

Showing 1–24 of 433 results

نمایش فیلترها

انتهای محصولات

محتوایی برای بارگذاری وجود ندارد

بارگذاری محصولات بیشتر

از معروف ترین نام ها در زمینه تولید لوازم آشپزخانه، گروه تولیدی اخوان است. کمتر کسی را در ایران می توان یافت که نام این برند را نشنیده باشد یا با محصولات اخوان جم آشنایی نداشته باشد. گروه تولیدی اخوان جم، که بیشتر با نام «اخوان» شهرت پیدا کرده است، انواع لوازم و تجهیزات لازم برای آشپزخانه ها را تولید می کند. از جمله فر توکار، گاز، هود، سینک ظرفشویی و…
محصولات اخوان سابقه ای بلند مدت دارند و کارنامه این شرکت در زمینه تولید کالاهای آشپزخانه بسیار موفق بوده است. در ادامه این مطلب به بررسی و معرفی محصولات اخوان می پردازیم. اما پیش از آن، نگاهی به تاریخچه این شرکت و فعالیت آن خواهیم انداخت.

کارخانه تولیدی اخوان جم فعالیت خود را به صورت رسمی از سال 1348 آغاز کرد. موسس این مجموعه، آقای محسن اخوان جم است.
اولین محصولاتی که گروه تولیدی اخوان ساخته و به بازار عرضه کرد، سینک ظرفشویی بودند. این سینک با استفاده از استیل و با تکیه بر دانش روز دنیا ساخته و طراحی می شدند. گروه تولیدی اخوان جم در تولید این محصولات از بهترین تکنولوژی موجود بهره می برد. هم چنین، استخدام بهترین و باتجربه ترین کارشناسان باعث شد تا کیفیت بالای محصولات گروه اخوان تضمین شود.
موفقیت های گروه تولیدی اخوان به همین جا ختم نشد و این شرکت توانست با برنامه ریزی مناسب و داشتن استراتژی های موفق و دقیق فعالیت خود را گسترش دهد. پس از موفقیت گسترده در تولید انواع سینک های ظرفشویی، گروه اخوان جم در زمینه تولید اجاق گاز های مبله و رومیزی نیز شروع به کار کرد. تولیدات گروه اخوان به تولید فرهای گازی و برقی در انواع مختلف و هودهای آشپزخانه نیز گسترش یافت.
به این ترتیب کارخانجات اخوان جم توانست به تدریج به یکی از بزرگترین شرکت ها در زمینه تولید لوازم آشپزخانه تبدیل شود. در طول این سال ها کیفیت بالای محصولات اخوان، در کنار بهبود مداوم و پیشرفت در تولید موجب محبوبیت بالای این کارخانه در میان مشتریان شده است.

phone
مشاوره تلفنی: ۶ الی ۲۰ 02133937436
whatsapp
مشاوره واتساپ: ۶ الی ۲۰ 09125223403
سبد خرید
No products in the cart.
ورود به سایت